Close2U COVER band

Zespół muzyczny bliski Twemu sercu!

Close2U COVER band

Zespół muzyczny bliski Twemu sercu!

Zespół na wesele Kraków

 

Jeśli zastanawiacie się Państwo jaki zespół wybrać na wesele aby zadowolić wszystkich zaproszonych Gości, polecamy uniwersalny zespół muzyczny z Krakowa – Close2U.

Close2U to zespół nie tylko na wesele, posiadamy także duże doświadczenie jako zespół na imprezę firmową, bankiet, koncert plenerowy.

Nasz zespół coverowy tworzą wszechstronni, zawodowi muzycy biorący udział w wielu prestiżowych oraz autorskich projektach.

Jako zespół na wesele, Close2U wykonuje lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, w tanecznych aranżach.

Zespół Close2U doskonale pasuje niemal na każde wesele. Swoim repertuarem zaspokoimy muzyczne oczekiwania gości w różnym wieku oraz o różnych preferencjach muzycznych.

Zasięg działania zespołu to nie tylko Kraków i okolice. Nasz zespół muzyczny przyjedzie na wesele w dowolnej części Polski.

Close2U to pewny zespół na Państwa wesele!

Lokalizacja: zespół na wesele Kraków, zespół na wesele małopolska, zespół na wesele Katowice, zespół weselny śląsk, zespół na wesele Kielce, zespół weselny świętokrzyskie, zespół na wesele Rzeszów, zespół weselny podkarpackie, zespół na wesele Opole, zespół weselny opolskie, zespół na wesele Łódź, zespół weselny łódzkie, zespół na wesele Warszawa, zespół weselny mazowieckie, zespół na wesele Lublin, zespół weselny lubelskie, zespół na wesele Wrocław, zespół weselny dolnośląskie, zespół na wesele Poznań, zespół weselny wielkopolska, zespół weselny kraków, orkiestra weselna, zespół na imprezę firmową kraków, zespół coverowy kraków, zespół muzyczny kraków